Dzień otwarty Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Dnia 25.04.2023 roku Instytut Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego miał okazję współtworzyć Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wydarzenie odbyło się w budynku głównym przy ul. Podchorążych 2 i uczestniczyło w nim ponad 4000 kandydatów, głównie tegorocznych maturzystów.

Nasi studenci, przedstawiciele kół naukowych, dyrekcja oraz pracownicy odbyli wiele ciekawych rozmów i wymiany myśli z kandydatami na studia. Ukazano liczne osiągnięcia naszej instytutowej społeczności, kierunki prowadzonej współpracy, a także możliwości rozwoju zawodowego – już w trakcie studiów. Wszystkie kierunki prowadzone przez Instytut, tj. praca socjalna, zarządzanie kryzysowe i zarządzanie w służbach społecznych przyciągnęły wielu zainteresowanych.

Zapraszamy do zapoznania się ofertami studiów.

fot. M. Kania
fot. R. Gasek