Praca socjalna i polityka społeczna w obszarach miejskich i wiejskich – konferencja online

Instytut Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zachęca do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej: Praca socjalna i polityka społeczna w obszarach miejskich i wiejskich w dniu 5.06.2023 r. . Konferencja jest organizowana z okazji Jubileuszu 10-Lecia Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Ze względu na przyjętą formę online, konferencja jest wydarzeniem otwartym dla wszystkich słuchaczy.

Dane dotyczące uczestnictwa w panelu ogólnym oraz w poszczególnych sesjach zostały umieszczone w programie konferencji.