Pracownicy Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Pedagogicznego zaproszeni do grona eksperckiego Polskiej Akademii Nauk

Zespół Pedagogiki Medialnej Komitetu Nauk Pedagogicznych przy Wydziale I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk powiększył swoje grono o kolejnych ekspertów.

Przedstawiciele Uniwersytetu Pedagogicznego Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego dr Agnieszka Tajak – Bobek oraz dr Andrzej Kobiałka zostali zaproszeni do prac w/w Zespołu. Członkami Zespołu są eksperci wywodzący się z różnych środowisk naukowych, reprezentujący obszary interdyscyplinarne.

Zespołem Pedagogiki Medialnej kieruje prof. APS dr hab. Maciej Tanaś, były Dziekan Wydziału Nauk Pedagogicznych Akademii Pedagogii Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie.

Nowe technologie, zmieniająca się rzeczywistość realna i wirtualna niosą za sobą różnorodne problemy, napięcia społeczne, które stanowią wyzwanie dla badaczy zajmujących się m.in. problematyką społeczną czy bezpieczeństwem.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Zespołu Pedagogiki Medialnej Komitetu Nauk Pedagogicznych przy Wydziale I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk.